Twinson

Firma Deceuninck promuje na rynku polskim rewelacyjny produkt – TWINSON .

Pierwszy taras TWINSON w Lublinie
(i w południowo/wschodniej Polsce).

Jako światowy lider w produkcji profili PVC, Deceuninck ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. Dzięki wiedzy zdobytej przez wiele lat działalności, dzisiaj możemy poszerzać nasze horyzonty. Zaangażowani w szeroko rozumiany rynek materiałów budowlanych, stawiamy na dostarczanie klientom nowych produktów i poszukiwanie nieznanych dotychczas pól ich wykorzystania.

Twinson PCV

Drewno

Wodoodporne
Wytrzymałe
Nie porasta mchem
Przyjazne środowisku
Trwałe
Solidne
Łatwe w utrzymaniu
Daje wrażenie ciepła
Odporny na insekty
Ma naturalny wygląd
Nie wypacza się
 
Bez drzazg
 

Ścieżki ogrodowe, patia i tarasy, obrzeża stawów ogrodowych i basenów – wszystko to oferuje Twinson® Terrace. Najlepsze rozwiązanie w twoim ogrodzie. O-Terrace® jest wodoodporny, nie pęka, nie ma w nim drzazg i nie wypacza się. Zawsze miły w dotyku i przyjemny dla oka. Deski O-Terrace są dwustronne, można wybrać stronę bardziej wytrzymałą lub tę o eleganckim wyglądzie. Montaż systemu tarasowego Twinson® O-Terrace® jest bardzo prosty. Wystarczy dociąć deski na wymiar, umieścić je na konstrukcji wsporczej stosując specjalne łączniki i zamknąć listwami brzegowymi. Ułożenie tarasu nigdy dotąd nie było takie proste.

Deski Twinson® Terrace są dwustronne, a dla bezpieczeństwa i komfortu posiadają antypoślizgowe rowki. Deski są dwuwarstwowe o grubości 28 mm i szerokości użytkowej 140 mm. Łączy się je systemem niewidocznych łączników, które zapewniają stały czteromilimetrowy dystans. System wyposażony jest w zamykającą listwę brzegową o wysokości 78 mm i grubości 10 mm.

 

Powered by WordPress | Designed by: Virtual Server Hosting | Compare Free WordPress 4 Themes, Compare Premium WordPress Themes and